3. Informace z vodohospodářství - Voda vydělává, ale ne obcím

Vážení spoluobčané,

nabízíme Vám další z jasných důkazu o co jde nadnárodním společnostem, které se implantovali do vodárenství nejenom u nás ,ale taky v zahraničí. Scénář je vždy stejný, ovládnout to co vydělává a o infrastrukturu a náklady, ať se starají jiní.

Je moc dobře, že politici ve Francii, Německu a v mnoha jiných zemích si konečně uvědomili o jaký podvod se jedná a začali konat ve prospěch měst a obcí. Nic takového se u nás zatím neděje, ale pevně věřím, že tato změna nastane v krátké době i v České republice.

Podívejte se prosím na tento dokument, a pak se už jenom ptejte a tlačte na lidi, kteří nesmyslně hájí nevýhodný systém zavedený zde.

S pokorou a úctou k vodě.

Mira  Rafaja

 

Voda vydělává, ale ne obcím


Vážení zastupitelé, akcionáři a zástupci odborné veřejnosti,

v rámci zlepšování informovanosti o vodohospodářství Vám zasílám možnost shlédnout dokument, který informuje o tom: 

https://app.smartemailing.cz/users/483/media/Jak-vidi-veolii-v-zahranici.png
 

Celosvětový trend návratu zprávy vody do obecních rukou. Je to jediný způsob, jak dlouhodobě udržet kvalitu vody, zajistit občanům rozumnou cenu vody, kdy nebudou platit za vodu 2-3x více než musí. Je to způsob, jak moci investičně myslet na úrovní desetiletí, jak zajistit, aby peníze vybrané od lidí za vodu byly reinvestovány v odvětví a netekly do zahraničí  a hlavně jak pomáhat snižovat znečištění vody již u zdroje.


 
Dokument  "Voda vydělává" je příkladem vítězství jedince nad velkými koncerny. Je to vítězství občanské společnosti. Dodnes ho vidělo více než 2 miliony lidí. Stojí za ním stovky angažovaných lidí, aktivistů a občanských iniciativ bojujících proti soukromým zájmům "vodních" koncernů.

 

Dokument nedávno získal Cenu nadace Immanuela Kanta 2014. Porota jej označila jako "vynikající příklad strategicky a strukturální důležité kritické osvěty ve prospěch více sebeurčení Evropy", jako "... pozoruhodný úspěch demokracie v EU". Nadace uděluje cenu od roku 2004. Chce v ní uznat a ocenit společenské angažování ve prospěch občanů jednajících v duchu svobody slova, otevřených informací a občanské odvahy.

 

Bez toho, že bych znal obsah dokumentu natočeného v roce 2010, jsem již v roce 2002 začal informovat zastupitele, členy vlády, ministry a začal jsem se  sbírat a vytvářet důkazy, které mi umožňují úspěšně bránit sebe, lidi i vodárny proti obdobnému protiprávnímu jednání jako popisuje dokument ve Francii či Německu  u soudů.
 

ZDE JE DŮKAZ, ŽE MNOHÉ Z TOHO, CO SE DĚJE VE FRANCII SE DĚJE TAKÉ V ČR

www.pravdaovode.cz/zlin

nebo

 

www.pravdaovode.cz/okres-praha/praha-privatizace/


Věřím, že vám informace pomohou.


S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný
Autor projektu PRAVDA O VODĚ
www.pravdaovode.cz
www.facebook.cz/vodalidem