Ostatní

Oznámení ostatních.

Pozvánka na divadlo na Veselou

plakat2017 05m

Klilknutím na obrázek uvidíte celý plakát.

Pozvánka na koncert

Srdečně vás zveme na koncert - viz letáček:

koncert Slušovice

Turistický výlet

Máte chuť si protáhnout svaly, nadýchat se čerstvého vzduchu a poznat nepoznané? Přidejte se k nám a pojďte s námi oslavit státní svátek výletem! Vezměte sebou svoje drahé polovičky, děti, domácí mazlíčky, nebo kamarády, špekáčky a dobrou svačinku. Samozřejmě nesmíme zapomenout na pitný režim!!

 

Den : 28.9.2015 v 9.00 hod.

Sraz : u zbrojnice na Klečůvce

 

Plán trasy: Klečůvka – Vizovice (každý svým vozem). Auta zaparkujeme a půjdeme pěšky na Janovu Horu, dále pak na rozcestí, které vede k penzionu Revika. Zde bohužel končí dobrá cesta pro ty, kdo berou sebou kočárky a vracejí se příjemnou cestou do Vizovic. My ostatní pokračujeme na Spletený vrch - Klokočí – Trvajka. Odsud se pak vracíme zpět do Vizovic. Ve Vizovicích se můžeme zastavit v hospodě Vrátnice na kafíčko či na něco ostřejšího. Celá trasa měří 10,6 km.

TAK NAMAZAT POD KOLENY A HURÁÁÁ!!

Přátelé turistiky

Pozvánka na koncert

Dovolujeme si Vás pozvat na koncert duchovní hudby, který pořádá Charita Zlín, ve Štípě  v kostele Narození Panny Marie, dne 6.9.2014 v 18.hodin.

 

koncert2014-08-29

Rekonstrukce hřiště

INFORMACE PRO OBČANY KLEČŮVKY

Právě probíhá rekonstrukce dětského hřiště na Klečůvce. Zahrnuje výměnu dřevěného hracího domečku se skluzavkou a nově vybudované dopadové plochy.

Pouť na Veselé

pout_vesela2013Dnes vám přinášíme pozvánku na pouť na Veselé - pdf PDF verze je zde.

Pozvánka na Mezinárodní den archivů 2015

mda2015-mailn

Den otevřených dveří zlínského archivu ve znamení firmy Baťa

MDA2013V neděli 9. června 2013 bude u příležitosti Mezinárodního dne archivů ve Státním okresním archivu Zlín v areálu zámku na Klečůvce široké veřejnosti prezentována rozsáhlá kolekce dokumentů firmy Baťa. Akce nese název „Baťa – cesta za poznáním. Projdete naším přijímacím řízením do firmy Baťa?“ a potrvá od 14.30 do 19 hodin. Po celou dobu bude návštěvníkům zpřístupněna prohlídková trasa, která zájemce zavede do útrob archivu, kam je běžně veřejnosti vstup zakázán. Cestou budou moci malí i velcí na několika stanovištích plnit „přijímací“ úkoly, které na konci prohlídky vyhodnotí náš personalista a rozhodne o přijetí či nepřijetí do firmy. Součástí prohlídkové trasy je také krátký výklad o skutečném přijímání nových zaměstnanců u Baťů za první republiky a o osudech uložení baťovských archiválií. V klečůvském zámku bude možno pouze v tento den nahlédnout do „předsíně tradic“, kde návštěvníci uvidí nejrůznější kuriózní předměty, které také uchovává okresní archiv ve svých depozitářích. Za příznivého počasí si budou (nejen) děti moci postavit z krabic svůj baťovský domek či mrakodrap, nakreslit nejkrásnější logo firmy Baťa nebo vyplnit baťovský kvíz. Archivní fondy, známé pod označením Baťovský archiv, jsou uloženy v depozitářích Státního okresního archivu Zlín na Klečůvce od září loňského roku, kdy sem byly přestěhovány z budovy č. 32 v továrním areálu ve Zlíně.

David Valůšek

Omezení provozu u MUDr. Divilové

Dětská lékařka MUDr. Hana Divilová v Želechovicích nad Dřevnicí oznamuje z technických důvodů změnu ordinačních hodin:

  • V ÚTERÝ 2. ČERVNA 2015 OD 7:00 DO 10:00 HODIN
  • VE STŘEDU 3. ČERVNA 2015 ORDINACE ZAVŘENA
  • VE ČTVRTEK 4. ČERVNA 2015 OD 13:00 HODIN DO 15:00 HODIN

Případné dotazy na telefonu 577 901 640.

Pozvánka na divadlo

Plakat_Divadlo_v_AuleVěnujte pozornost pozvánce na divadelní představení, viz obrázek vlevo nebo pdf PDF.