Tajemství vody v ČR se odkrývá i díky vám aneb řešení existuje

Dobrý den,

dovolte,abych Vás seznámil s prací a jasnými důkazy, které za patnáct let neúnavného snažení shromáždil pan Radek Novotný v oblasti vodárenství v ČR a hlavně pak ve Vaku Zlín. V tomto materiálu je dopodrobna zmapované, jak celý systém funguje, komu slouží, ale hlavně co je nutné udělat, aby se zase voda vrátila tam kam patří. To je do majetku měst a obcí.

Seznamte se prosím s těmito podklady a hned pochopíte o co jde a co je nutné udělat.

Pana Radka Novotného znám od roku 2013  a velmi si vážím toho, co za ty roky dokázal v zájmu nás všech, občanů ČR.

Z druhé strany je smutné, že ti kteří rozhodují o dění ve Vaku Zlín jen nečinně přihlíží tomuto zvěrstvu a jejich předvolební hesla se zatím nějak minula účinkem. No uvidíme, jak to celé dopadne, ale v tuto chvíli je nejdůležitější, aby tyto informace dostalo co nejvíce lidí a každý si už názor udělá sám. Přeposílejte toto vše dál, protože voda, to je život.

S úctou

                        Miroslav Rafaja
     v letech 2011-2013 předseda DR Vak Zlín  

 

Předmět: Tajemství vody v ČR se odkrývá i díky vám aneb řešení existuje

Pěkný den,

chci poděkovat za to, že vám voda není lhostejná a za podpis Výzvy vládě k nápravě systému prodeje vody přes překupníky, případně za účast na semináři LEVNÁ VODA NA DOSAH!

Zasílám 1. informace k tomu, o čem a jak informujeme politiky, kteří mají jednat a upravit legislativu k vodě ve prospěch občanů. Vláda projednává návrh regulace, ale zatím není připraven tak, aby lidi chránil. Proto jsem doplnil informace o tom co se děje o konkrétní příklad, který platí pro řadu regionů a dávám je vládě i vám k dispozici: 

PRAVDA O VODĚ - podrobné informace

O tom, že privatizace vodáren je hloupost a je nevýhodná pro městské vodárny, obce/města a pro občany, nebudete mít po přečtení nových stránek a důkazů pochyb.
 
Najdete zde důkaz, že uzavření špatných smluv neznamená to, že se s tím nedá nic udělat.

Ba právě naopak


I tam, kde byly nevýhodné smlouvy uzavřeny, může dojít k nápravě. Cena vody nemusí pořád růst, vodárny mohou čerpat dotace, budou mít prostředky na údržbu i na investice, a to vše i při nižších cenách vodného a stočného než v privatizovaných vodárnách.
 
To vše jde, když jsou lidé pozorní a nedají  politikům šanci zamést věci pod koberec. I proto vám píšu.

Pokud se budete politiků ptát a budou chtít nápravu, potom se vše změní a nebudeme platit za lumpárnu! 
Věřte tomu, že tisíce dotazů občanů na radnici:  Proč máte drahou cenu vody? Proč vodárna nečerpá dotace? Co děláte k nápravě?  Nenechá "politiky" v klidu! Navíc mezi nimi je řada slušných lidí a sami v regionech žijí!

Co dělat? 


Projděte si informace (ten příklad platí ve většině regionů) odpověď zde také najdete:

PRAVDA O VODĚ - podrobné informace


Politikům posílám další informace. Budu vám posílat jejich reakce. Navíc budete moci sami vyzvat politiky, aby začali jednat v zájmu lidí, vody a státu. Připravuji k tomu formulář Výzvy, který budete moci zaslat emailem tomu, komu věříte, že něco pro nápravu udělá.  

Děkuji všem za podporu a ochotu věnovat vodě pozornost.

Informace sdílejte, ono se nám to úsilí všem časem vrátí.

Ing. Radek Novotný
Autor projektu „PRAVDA O VODĚ“
www.pravdaovode.cz/zlin
www.facebook.cz/vodalidem