Pozvánka na seminář

Dobrý den všem,

přeposílám pozvánku a zároveň všem vřele doporučuju se tohoto semináře účastnit, kde budou všichni seznámeni jaká je  situace ve vodárenství a zejména ve společnosti VaK Zlín. Je hodně politiků a to zejména ze Zlína (vévodí jim náměstek Dufek),kteří soustavně hlásají, že s vodou ve Zlíně a okolí nejde nic dělat a buďme vlastně všichni rádi zato, jak to skvěle funguje. Opak je však pravdou. Seznamte se prosím s tímto materiálem a zájemce , kteří se zúčastní některého z nabízených setkání zároveň žádám ,aby se zaregistrovali na níže uvedené adrese. Registrace je důležitá z technického hlediska, protože podle počtu zájemců se musí zajistit prostory, kde se tyto akce budou konat.

S pozdravem

Mira Rafaja
zastupitel SMZ   a  v letech 2011-2013 předseda DR VaK Zlín 

Více zde: 

Vážení zástupci měst a obcí Zlínského regionu,

zjistil jsem, že před zastupiteli a občany na Zlínsku, jsou léta tajeny pravdivé a závažné informace týkající se vody, ceny za ní, investic, dotací z EU a stavu kolem Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s. (Vak Zlín) a to včetně rozhodnutí soudů, které potvrzují dlouholeté protiprávní jednání na které spotřebitelé i města či obce 10 let doplácí. Jsem to toho názoru, že se to děje, protože několik „politiků“ skrytě pracuje v zájmu zahraničního koncernu.         

Zasílám vám proto tímto pro Vaše zastupitele důležité informace, které se týkají všech vašich občanů a podnikatelů z Vašeho regionu. Žádám vás, abyste informace, které Vám zasílám přeposlali v elektronické podobě ihned zastupitelům vaší obce či města a poté také fyzicky.

Není vám jedno, že vaše vodárna nemůže čerpat dotace z EU, že máte ve Zlínském kraji nejdražší cenu vody a „prodej vody“ funguje na základě protiprávně zavedeného modelu?  Není vám jedno, že stamilióny korun inkasovaných od lidí za vodu tečou do zahraničí, místo do sítí v regionu?

Potom všem slušným zastupitelům, občanům a podnikatelům ze Zlínského regionu, nabízím možnost seznámit se s pravdivými informacemi o vodě a Vaku Zlín a následně možnost změnit protiprávní a nevýhodný stav ve prospěch lidí, měst a obcí Zlínského regionu. 

Seminář

Prodej vody na Zlínsku zpět do rukou měst a obcí!“

(VODA LIDEM, NE KONCERNŮM)

Registrace na seminář, informace a program semináře najdete na:

http://www.vodalidem.cz/seminarzl/

 

Prosím Vás, přepošlete tuto pozvánku a informujete vaše zastupitele, občany, podnikatele. Informace, které na semináři předám, byly a jsou hodnotné pro zastupitele z vašeho i jiných regionů. Což dokládají reference a informace o mě na www.vodalidem.cz/muj-pribeh

 

Ing. Radek Novotný

Přílohy: