Dopis od paní Evy Štauderové

Včera nám přišel dopis od paní Evy Štauderové z hnutí M.O.R. - za morální očistu radnice, který tímto zveřejňujeme (opět klikněte na Celý článek... níže). 

 

Vážení a milí, Klečůvjani,

výsledky těchto komunálních voleb do zlínského zastupitelstva jsou historické pro Zlín i pro Klečůvku.

To, v jaké síle jste podpořili hnutí za Morální Očistu Radnice je opravdu jedinečné. Volební účast v Klečůvce byla 72,92% a hnutí M.O.R. získalo celkem 86,21% odevzdaných hlasů!!! To je absolutně nejlepší výsledek ze všech 74 volebních okrsků Zlína. Z Klečůvky se stala „bašta M.O.R.u“.  Díky tomuto úspěchu musí každý vědět kde Klečůvka je a není to jen nějaká okrajová část Zlína, ale místo, kde lidi drží při sobě jako jedna velká rodina.

Celkově pak v celém městě Zlíně získalo hnutí 16,08% hlasů a 7 mandátů do zastupitelstva. Byla to druhá nejúspěšnější kandidátka a Klečůvka v ní má svého zástupce Miru Rafaju.

Všichni tři kandidáti Klečůvky (i Martin Hubáček a Jirka Vojtěšek) by si zasloužili zvolení, protože jsou to fajn kluci a Vy na ně musíte být patřičně hrdí. Takové by Vám mohli závidět široko daleko, protože pro „dědinu“ dělají co jde. Jejich nadšení bylo nakažlivé a moc nám všem v průběhu kampaně pomohli.

Taky bych Vám ještě chtěla poděkovat za krásný dort „Mám rád Zlín“, který jsme od Vás dostali a který všem moc chutnal. 

Pro nás všechny bylo kandidování, kampaň i samotný úžasný výsledek skvělou zkušeností, na kterou asi nikdy nezapomeneme. Podpora a povzbuzení od rodinných příslušníků, kamarádů, známých i úplně cizích lidí. To bylo jako motor, který nás hnal dopředu.

Nedokázali bychom tak výborného výsledku bez Vaší velké pomoci a podpory, která se projevila právě ve volbách. Je to úspěch nás všech. Čeká nás teď spousta práce, ale na tu se těšíme a jsem ráda, že ji budeme moci dělat právě s Mirou Rafajou.

Ještě jednou velké díky Vám všem

Eva Štauderová

{jpageviews 98 right}