Plán akcí na říjen 2015

Plán akcí na říjen 2015 ...

 

8.10. – trénink venku ( teplé oblečení, pití )

15.10. – procházka do lesa, kde dáme zvířátkům do krmelce potravu, pán Jurča ( myslivec ) bude mít pro děti nachystanou přednášku o zvířátkách atd. Prosím o nasbírání podzimních plodů jako žaludy, kaštany atd., aby každé dítko mohlo něco zvířátkům do krmelce přiložit.

18.10. – Hody neděle ráno cca v 9 hod. za doprovodu kapely se bude vodit beran, zde se můžou děti zúčastnit pěkného průvodu.

22.10. – Trénink venku nebo v sále u p. Hustého

29.10. – lampiónový průvod – Děti si v sále vyrobí výrobek, p. Maděrová provede přednášku na téma dušičky a posléze uděláme lampiónový průvod obcí. Prosím ať si každé dítě vezme z domu nějaký lampión.

Jelikož není zatím hasičská zbrojnice dostavená, máme domluvené náhradní prostory pro schůzky v místním sále u pana Hustého. Prosím na každý trénink vybavte děti na venkovní i vnitřní pobyt + pití sebou. Nedoporučuji už jezdit na trénink na kolech, nezaručujeme za jeho případné odcizení, jelikož schůzky budou bývat v sále u pana Hustého a za pěkného počasí procházky, průvod atd. Případné změny Vám upřesním přes mobilní telefony.

To bude asi vše a přejeme Vám krásné podzimní dny, mějte se krásně.